Referentka výroby/nákupu s NJ - nástup možný ihned Brno

Aktualizováno:

12. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Značka:

A10587

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SŠ vzdělání
* Schopnost komunikovat v němčině, angličtina výhodou
* Znalost MS Office a SAP
* Spolehlivost a samostatnost
* Flexibilitu a schopnost efektivního časového managementu

Náplň práce

Hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Referent/ka výroby/nákupu pro naši brněnskou pobočku. Jste-li zručný/á a  toužíte po nových výzvách, pak hledáme právě vás! Nabízíme také možnost pracovat na 0.5 nebo 0.75 úvazek!

Co vás čeká:
* Nákup surovin pro výrobu a kontrola skladových zásob
* Bezpečnost práce a spolupráce s externí firmou
* Správa míchacích zařízení a další údržba
* Spolupráce na personálních agendách a inzerátech
* Administrativní podpora a komunikace s dalšími odděleními

Nabízíme

* Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
* Finanční ohodnocení odpovídající kvalitě vaší práce
* Široké spektrum benefitů: stravování, důchodové spoření, zvýhodněný paušál na telefon a firemní akce

Kontaktní osoba:
Julie Juřicová
Tel: +420607063531